Sonda

Jaki preferujesz samochód?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Szukaj
Kategorie
Tuning
    Dla większej satysfakcji każdy samodzielnie może stuningować swój samochód tak, aby odznaczał się on charakterem i wyróżniał spośród innych samochodów. Można to zrobić przy pomocy różnorodnych, dostępnych na rynku akcesoriów. Powoli, małymi krokami możemy zmienić nasz wóz nie do poznania i cieszyć się słowami podziwu ze strony innych kierowców. Bardzo rzucają się w oczy przede wszystkim samochodowe felgi, dlatego też warto zadbać o to, aby były to aluminiowe felgi od najlepszego producenta. W tym zakresie doskonale sprawdza się firma rota oferująca piękne felgi z aluminium, które zachwycą z pewnością każdego fana motoryzacji. Prezentują się one doskonale razem z oponami marki nokian i właśnie je także warto wybierać, a z pewnością wygląd zewnętrzny naszego samochodu będzie robił wrażenie. Pod każdym względem bowiem firma ta jest wyjątkowa. Wystarczy przeczytać informacje o niej na różnych portalach motoryzacyjnych, a przekonamy się o jakości sprzedawanego przez nią sprzętu. Widać, że akcesoria te tworzone są z miłości do samochodów.
    Kupując nowy samochód obiecujemy sobie dbać o niego jak najlepiej i . Kupujemy wówczas najlepsze kosmetyki do jego pielęgnacji oraz akcesoria mające na celu upiększenie wnętrza. Warto jednak zawsze wybierać najlepszych producentów z uwagi na to, że odznaczają się oni wysoką jakością oferowanych produktów oraz ich wytrzymałością, dlatego też mamy wówczas pewność, że płacąc więcej nasza inwestycja jest na długie lata. Chodzi tutaj oczywiście o sprzęt samochodowy. Podobnie kosmetyk – dobrej marki pielęgnuje nasz samochód najlepiej jak tylko można. Jeżeli chodzi o akcesoria, to należy tutaj postawić na firmę toyo oferująca najlepsze opony do samochodów różnego rodzaju. Opony te zapewniają ponadto mniejsze zużycie paliwa oraz krótszą drogę hamowania. Wpływ mają więc jednoznaczny na nasze bezpieczeństwo. Jednym z najlepszych producentów akcesoriów samochodowych jest także firma sparco oferująca wszelkiego rodzaju reflektory i halogeny oraz układy kierownicze i zawieszenie. W ofercie posiadają także dobre filtry samochodowe i wiele więcej.

Drift

22Czym jest, powinien wiedzieć każdy kierowca, nie każdy się do tego nadaje a są i tacy którzy przeciwnie – zajmują się tym profesjonalnie, biorąc udział w zawodach. Sam drift polega na kontrolowanym poślizgu pojazdu. Samochody do tego typu sportu używane są zazwyczaj tylnonapędowe. Sport ten wymaga olbrzymiego opanowania , nie każdy zatem nadaje się na kierowcę w tego typu zawodach.

Duża prędkość, adrenalina i opony w kiepskiej kondycji po wyścigu to chleb powszedni dla takiego kierowcy. Pozornie może się wydawać, że w sporcie tym jest niewiele do zaoferowania ale znanych jest bardzo wiele technik dryftu. M.in. : Linking, Lift Off Drift, Feint Drift, Dirt Drop Drift, Jump Drift, Long Slide Drift, Power Over czy Manji Drift. Każda z tych technik wymaga ogromnych umiejętności, opanowania i na pewno odrobinę kreatywności, ponieważ wszystkie triki można robić oddzielnie a można je również łączyć co jest jeszcze bardziej efektowne. Czy każdy może taki sport uprawiać ? Jak najbardziej – istnieją szkoły zajmujące się udzielaniem lekcji jak i udostępniają specjalne tory przystosowane  do jazdy.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.