Sonda

Jaki preferujesz samochód?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Szukaj
Kategorie
Tuning
    Dla większej satysfakcji każdy samodzielnie może stuningować swój samochód tak, aby odznaczał się on charakterem i wyróżniał spośród innych samochodów. Można to zrobić przy pomocy różnorodnych, dostępnych na rynku akcesoriów. Powoli, małymi krokami możemy zmienić nasz wóz nie do poznania i cieszyć się słowami podziwu ze strony innych kierowców. Bardzo rzucają się w oczy przede wszystkim samochodowe felgi, dlatego też warto zadbać o to, aby były to aluminiowe felgi od najlepszego producenta. W tym zakresie doskonale sprawdza się firma rota oferująca piękne felgi z aluminium, które zachwycą z pewnością każdego fana motoryzacji. Prezentują się one doskonale razem z oponami marki nokian i właśnie je także warto wybierać, a z pewnością wygląd zewnętrzny naszego samochodu będzie robił wrażenie. Pod każdym względem bowiem firma ta jest wyjątkowa. Wystarczy przeczytać informacje o niej na różnych portalach motoryzacyjnych, a przekonamy się o jakości sprzedawanego przez nią sprzętu. Widać, że akcesoria te tworzone są z miłości do samochodów.
    Kupując nowy samochód obiecujemy sobie dbać o niego jak najlepiej i . Kupujemy wówczas najlepsze kosmetyki do jego pielęgnacji oraz akcesoria mające na celu upiększenie wnętrza. Warto jednak zawsze wybierać najlepszych producentów z uwagi na to, że odznaczają się oni wysoką jakością oferowanych produktów oraz ich wytrzymałością, dlatego też mamy wówczas pewność, że płacąc więcej nasza inwestycja jest na długie lata. Chodzi tutaj oczywiście o sprzęt samochodowy. Podobnie kosmetyk – dobrej marki pielęgnuje nasz samochód najlepiej jak tylko można. Jeżeli chodzi o akcesoria, to należy tutaj postawić na firmę toyo oferująca najlepsze opony do samochodów różnego rodzaju. Opony te zapewniają ponadto mniejsze zużycie paliwa oraz krótszą drogę hamowania. Wpływ mają więc jednoznaczny na nasze bezpieczeństwo. Jednym z najlepszych producentów akcesoriów samochodowych jest także firma sparco oferująca wszelkiego rodzaju reflektory i halogeny oraz układy kierownicze i zawieszenie. W ofercie posiadają także dobre filtry samochodowe i wiele więcej.

Absurdy na drodze, czyli przepisy nie do końca przemyślane

60Czytając wiele artykułów lub wypowiedzi na forach internetowych, możemy dostrzec jak wiele niedopatrzeń, nieścisłości i niedopracowań jest w kodeksie drogowym lub w samym egzekwowaniu jego przestrzegania. Znaki drogowe całkowicie sobie zaprzeczające, postawione w tym samym miejscu, zakazy czy nakazy . Na pewno każdy z nas się spotkał z sytuacją w której nie miał pojęcia jak postąpić i nie zawsze musi to wynikać z naszej niewiedzy na temat przepisów. Jedne z najbardziej absurdalnych przepisów o jakich kiedykolwiek słyszałam jest brak tymczasowego prawa jazdy. W przypadku zgubienia dokumentu niekiedy trzeba czekac na wyrobienie nowego do 30 dni, a co gdy prowadzenie pojazdu jest jedynym źródłem dochodu ?

Wydział komunikacji wydaje oświadczenie o posiadaniu uprawnień, jednak w przypadku kontroli drogowej takie oświadczenie jest nam zupełnie bezużyteczne i zostajemy obciążeni karą. Kolejnym dosyć spornym argumentem jest zatrzymanie prawa jazdy a wykupienie lekcji u instruktora jazdy. Jest to niestety niemożliwe, ponieważ jak mówią przepisy ,,elką” mogą jeździć jedynie kandydaci na kierowców, dopiero po pierwszym oblanym egzaminie, otrzymujemy status kandydata na kierowcę i możemy takowe lekcje wykupić. Te i wiele innych absurdów możemy spotkać na drodze, są one również dobrym pomysłem na programy telewizyjne których jest coraz więcej a kierowcy chętnie biorą w nich udział i zgłaszają nietypowe sytuacje na drogach.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.