Sonda

Jaki preferujesz samochód?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Najnowsze komentarze
Szukaj
Kategorie
Tuning
    Dla większej satysfakcji każdy samodzielnie może stuningować swój samochód tak, aby odznaczał się on charakterem i wyróżniał spośród innych samochodów. Można to zrobić przy pomocy różnorodnych, dostępnych na rynku akcesoriów. Powoli, małymi krokami możemy zmienić nasz wóz nie do poznania i cieszyć się słowami podziwu ze strony innych kierowców. Bardzo rzucają się w oczy przede wszystkim samochodowe felgi, dlatego też warto zadbać o to, aby były to aluminiowe felgi od najlepszego producenta. W tym zakresie doskonale sprawdza się firma rota oferująca piękne felgi z aluminium, które zachwycą z pewnością każdego fana motoryzacji. Prezentują się one doskonale razem z oponami marki nokian i właśnie je także warto wybierać, a z pewnością wygląd zewnętrzny naszego samochodu będzie robił wrażenie. Pod każdym względem bowiem firma ta jest wyjątkowa. Wystarczy przeczytać informacje o niej na różnych portalach motoryzacyjnych, a przekonamy się o jakości sprzedawanego przez nią sprzętu. Widać, że akcesoria te tworzone są z miłości do samochodów.
    Kupując nowy samochód obiecujemy sobie dbać o niego jak najlepiej i . Kupujemy wówczas najlepsze kosmetyki do jego pielęgnacji oraz akcesoria mające na celu upiększenie wnętrza. Warto jednak zawsze wybierać najlepszych producentów z uwagi na to, że odznaczają się oni wysoką jakością oferowanych produktów oraz ich wytrzymałością, dlatego też mamy wówczas pewność, że płacąc więcej nasza inwestycja jest na długie lata. Chodzi tutaj oczywiście o sprzęt samochodowy. Podobnie kosmetyk – dobrej marki pielęgnuje nasz samochód najlepiej jak tylko można. Jeżeli chodzi o akcesoria, to należy tutaj postawić na firmę toyo oferująca najlepsze opony do samochodów różnego rodzaju. Opony te zapewniają ponadto mniejsze zużycie paliwa oraz krótszą drogę hamowania. Wpływ mają więc jednoznaczny na nasze bezpieczeństwo. Jednym z najlepszych producentów akcesoriów samochodowych jest także firma sparco oferująca wszelkiego rodzaju reflektory i halogeny oraz układy kierownicze i zawieszenie. W ofercie posiadają także dobre filtry samochodowe i wiele więcej.

2+2 – na wiosnę trochę drożej

72Początki wiosny to wzmożony ruch nie tylko w sferze zakupów, ale również na polskich drogach. Dla wszystkich zmotoryzowanych mamy jednak dość przykrą wiadomość. Wprawdzie ceny paliw na stacjach nie wzrosły ostatnio znacząco, ale mamy już nowe przepisy dotyczące wszystkich niesfornych kierowców. Wzrastają i to dość znacząco kary i mandaty za przekroczenie prędkości. Poza karą finansową można w drastycznych przypadkach nawet stracić prawo jazdy. Dotyczy to nie tylko tych z nadmierną ilością punktów, ale również tych kierowców z nieco ,,cięższą” nog

ą. Muszą oni baczniej uważać zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Osobną tematyką jest nieustannie powracający problem nietrzeźwości na naszych drogach. W tej kwestii nie ma taryfy ulgowej, więc wszyscy (ponad 90% ankietowanych) zgodnie chwalą nowe uregulowania. Natychmiast zabierać prawo jazdy za jazdę na ,,podwójnym gazie”. Oczywiście nie uchroni to nas przed głupotą tych, którzy i tak wsiądą za kółko, chociaż ich stan na to nie pozwala. W tych przypadkach pozostaje liczyć na interwencję innych użytkowników dróg, co staje się powoli standardem. Oczywiście dla tych, którzy stosują się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, te uregulowania nic nowego nie wnoszą.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.